| ricky a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva cum scap de niste ferestre care se tot deschid care is localizate in C si nu se pot sterge si au nume de: kxlkox. exe sau sfdfdf. exe si tot asa va roog daca ma-ti putea ajuta va-s fi recunoscator

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Kxlkox. exe sau sfdfdf. exe le poti sterge in trei moduri: unantivirus potrivit; Intri in sistem in Self Mode; Initializezi calculatorul cu un CD extern.

2 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Iti apar atunci cand deschizi calculatorul, sau dupa ce functioneaza o perioada?

| viorel2c a răspuns:

Ai si tu un antivirus? Actualizeaza-l sau ia-ti altul.Pentru stergere exista un program gratis-Unlocker.Incearca-l!