| AureliusTPU a întrebat:

Pot activa Bluetooth-ul de la un laptop?

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur.

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Jos in dreapta in bara, ai undeva notifications. Fix in dreapta de tot. Acolo ai optiunea de Bluetooth.

| nicu991 a răspuns:

Daca este prevazut cu aceasta functie, da. Cel mai probabil ai o combinatie de taste pe acesta care activeaza functia.
Daca ai Windows 10 mergi la Setari=> Dispozitive=> Bluetooth si alte dispozitive.

| AureliusTPU explică (pentru nicu991):

Am windows 7 ultimate stii cum pot sa fac si la el

| DeeaCarmen a răspuns:

Da. Cauta in type here to search Bluetooth si o sa te duca intr-o fereastra de unde sa il activezi.

| dreamdream1 a răspuns:

Ia vezi poti