| kanajambe a întrebat:

Pot afla cu vreun program sau cu vreo metoda daca cineva mi-a dat ignore? va rog raspunsuri serioase, nu gen " intreaba-l"happy

Răspuns Câştigător
| dede16 a răspuns:

Nu stiu thinking incearca sa il adaugi in lista de pe alt id :d
Nu exista programe care sa detecteze asa ceva din cate stiu eu

5 răspunsuri:
| Denysa-Myhaela a răspuns:

Verifica-l pe saitu-uri din astea gen invizibil si vezi daca e online si la tine in lista nu e inseamna ca ori ti-a dat ignore, ori ti-a dat permanent off.Sigur n-ai de unde sa stii daca ti-a dat ignor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur daca scrie. Poti sa intrebi persoana respectiva.

| emanuelf a răspuns:

Ignore pe ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu.

| Farcas a răspuns:

Www.ydetector.ro
Scrie id respectiv aici si vezi daca e online si la tine nu e, atunci inseamna ca ori ti-a dat ignore, ori s-a pus invizibil pentru tine.