| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Pot copia melodii de pe calculator pe Iphone cu ajutorul USB-ului cum pot si pe smartphone-uri cu android? Am auzit ca trebuie sa descarci un program...?

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce program? Le copiezi pe card!

| ღArySოﺁℓεღ explică (pentru K0sti):

Iphone-urile nu au card de memorie

| K0sti a răspuns (pentru ღArySოﺁℓεღ):

Da, scuze! Mi-a sarit in ochi Androidul si nu am interpretat bine intrebarea! Oricum, asta ca o paranteza daca-mi permiti, sunt telefoane mult mai bune decat iPhone! Un sistem de operare rigid si neversatil, o constructie uni-body, o mare porcarie! Nu-si merita banii!

| LTAA a răspuns:

ITunes.

| ღArySოﺁℓεღ explică (pentru LTAA):

Asta e sigura varianta care o stiu, dar speram sa fie una care sa ma lase sa descarc melodii fara sa le cumpar laughing

| LTAA a răspuns (pentru ღArySოﺁℓεღ):

Incearca sa intri din My computer.

| vLooM a răspuns:

Le descarci in pc dupa aia bagi USB in pc si telefoni si bagi melodiile in folder la telefon sau card ce ai, nu iti trebuie niciun program.

| ღArySოﺁℓεღ explică (pentru vLooM):

Daca ar fi asa simplu nu as mai fi pus aceasta intrebare. La iPhone nu merge asa, pur si simplu nu te lasa sa copiezi fisierele.