| Snowstormm a întrebat:

Pot intra pe mess de pe un ipod touch 4?(bineinteles cu conectare la net)
Multumesc pentru raspuns.Si daca se poate as dori sa mai aflu si chestiile pozitive si negative la un ipod touch 4 de 8gb.Multumesc.Apropo:jocurile de pe appstore sau itunes sunt gratis?

Răspuns Câştigător
| nevermindpeople a răspuns:

Buna. Sunt incantata sa te ajut, din moment ce si eu am un iPod Touch de 8 gb happy
Normal ca poti intra pe mess de pe iPod. Doar ca iti trebuie aplicatia Yahoo Messenger, care este free si o gasesti in AppStore. Acum. Intra in AppStore, direct de pe iPOd. Apasa acolo jos la search, si scrie Yahoo messenger. Dupa cum observi, iti vor aparea mai multe rezultate. Cele gratis sunt cele care au in dreapta scris `free`, si nu un pret.
Pentru a cauta jocuri, faci exact la fel, si daca vrei sa le vezi pe cele mai faine aplicatii si cele mai populare jocuri, dai la Top 25 si dai de acolo sus `Top Free`. Gata!
Despre chestii negative si pozitive iti vei da tu seama pe parcurs ce il folosesti. happy
Sii daca mai ai vreo intrebare, te ajut cu mare placere!
Succes! :*
Fundita?

3 răspunsuri:
| Snowstormm explică:

Dau funda!

| Snowstormm explică:

Produsele Apple sunt asa de tari...

| FiftyPence a răspuns:

Poti sa intri pe yahoo messenger. normal. as dori sa adaug ca iti trebuie pe el o jailbreak-uiala. daca ma cauti o sa iti spun cum se face. iti trebuie cydia. de pe cydia iti trebuie installous. de pe installous poti sa iti descarci tot ce vrei, si partea buna e ca installous este un hack de pe care poti sa descarci tot ce vrei free ( gratis )