| robertosi a întrebat:

Pot pune GPS pe lg KP500 coockie? daca da dati-mi programul. dau fundita.

1 răspuns:
| costyvas a răspuns:

Programul poate fi unul simplu: iGO sau Garmin(cred ca Garmin va fi cel care va functiona), insa telefonul tau are o MARE problema: NU ARE RECEPTOR GPS! Deci, daca vrei sa pui GPS pe el, trebui mai intai sa cumperi un GPS Recever cu Bluetooth care se va conecta la sateliti si care va transmite semnal prin BT catre telefonul ce ruleaza hartile(in principiu, il poti folosi doar in masina). Bafta, Costi!