| waXonwaXoff a întrebat:

Pot sa fac un cd cu poze si filmari pe acelasi cd cu nero 6 daca dda cum, dar in genral se poate poze si filmari?

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Te duci la nero- make data disc- data cd- ti se deschide o fereastra in care pui ce vrei [ muzica, poze, filme, jocuri... orice], dai un nume cd-ului in casuta corespunzatoare, apoi selectezi viteza de scriere a cd-ului[de obicei 24x sau 32 x] si BURN ...iti face cd-u si cand e gata dai ok[ iti apare o fereastra mica] si nextwinking

Distractie placuta

2 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Da se poate, nu trebui sa faci altceva decat sa selectezi la tipul cd-ului DATE, si astfel poti arde atat poze, cat si filme.

| uzzi92 a răspuns:

Da poti. Cand intri in Nero, selecteaza Make Data Cd/DvD... si pui ce vrei acolo : jocuri, poze, video, muzica etc...