| SmyleForMe a întrebat:

Pot sa-mi pun caractere la nume pe facebook pe mine nu ma lasa dar altii au asa si ii lasa sa-si puna caractere va rog ajutati-ma cum sa-mi pun caractere pe facebook la nume!big grinbig grin

5 răspunsuri:
| Firetears a răspuns:

Daca nu iti poti schimba numele inseamna ca ti l-ai schimbat deja de prea multe ori.
Daca pui caractere si nu se transforma in inimioare, stelute sau mai stiu eu ce minuni vrei sa iti pui la nume trebuie sa le copiezi "gata facute" ca sa zic asa...
Bafta!

| SmyleForMe explică (pentru Firetears):

Nu ma intereseaza asta eu am zis cum pot sa-mi pun caractere la nume ca nu ma lasa!:d

| Firetears a răspuns (pentru SmyleForMe):

Aa, pai incearca sa le pui undeva in interiorul numelui, in asa fel incat numele sa inceapa cu o litera si tot cu o litera sa se si termine!
Nu am nici cea mai vaga idee de ce nu poti sa il schimbi...

| SmyleForMe explică (pentru Firetears):

Ok mrshappy

| Valery12 a răspuns:

Nu poti sa pui caractere toti au incercat pana si eu.