| YourDailyApple a întrebat:

Pot sa recuperez un mail, sa il trec din nou in inbox daca l-am sters din greseala ( nu de tot ), inca imi apare in folderul "trash" si merge sa dau click pe el si sa il deschid, dar nu vad vreo optiune restore ca si la recycle bin? Cum fac?

Răspuns Câştigător
| chocolate27 a răspuns:

Ai deasupra mailurilor "Move". Selectezi de acolo"Inbox". Sper ca te-am ajutathappy

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Bifezi mail'ul si ai pe panou acolo buttonul move. si ai optiunea inbox.
bafta

| adrianc a răspuns:

Selectezi acel mesaj bifand acea casuta, apoi dai click pe butonul Move care ti-l va trimite unde doresti, in inbox sau spam folder.