| XxXxMariusXxXx312 a întrebat:

Pot şterge un ID yahoo definitiv? Adică să nu mai apară nici la " Ignore list ", ca şi cum nu l-aş fi pus niciodată.?

1 răspuns:
| cotinel a răspuns:

Salut,
Daca imi aduc bine aminte atunci cand dai ignor unui id te intreaa daca doresti sa stergi si datele acestuia in lista ta daca ai dat da la acel mesaj atunci trebuie sa stergi aceea persoana de la ignor si este ca si cum nu ai avut-o niciodata la ignor insa aceasta te va putea contacta pe viitor daca va incerca
Sper sa ajute :d