| 0303radu a întrebat:

Pot vedea statusul unei persoana daca ea nu ma are in lista de mess? Sunt ceva programe sau ceva de genu?

3 răspunsuri:
| Razeph a răspuns:

Nu, nu poti

| DeathReaper a răspuns:

Daca nu te are in lista inseamna ca nu ti-a dat accept si nu exista programe adica hack-uri si nu incerca sa iei hack-uri si eu am incercat si mi-a bagat mouse trap yahoo investeste milioane in securitate. Funda?

| enigmatica a răspuns:

Ba da se poate. Daca iti deschizi messengerul din email, poti vedea cine este pe messenger in momentul respectiv, chiar daca nu esti in lista lui de messenger. Singura conditie este sa ii fi trimis macar un email. Sper ca te-am ajutat.