| crimtu5 a întrebat:

Poti sa conectezi modemul ca sa ai internet la tableta prin cabl?

Răspuns Câştigător
| th3end a răspuns:

Depinde. din cate stiu doar modemul de la rds merge prin usb. cel de la Orange si Vodafone nu merg. merg doar daca scoti cartela din ele si o bagi in tableta. insa daca tableta ta nu are slot de cartela prepay nu ai cum. ti-am zis doar modemul de la rds merge

4 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

De obicei ele au Wi-Fi

| Ax3LdeV a răspuns:

Da prin cablu otg arata ca asta http://grgs.ro/......19adc0.jpg

| th3end a răspuns (pentru Ax3LdeV):

Facem pariu ca nu merge? doar rds-ul merge

| Ax3LdeV a răspuns (pentru th3end):

Facem pariu ca, cand am fost la mare am folosit wnw de la cosmote pe tableta? merge si Orange