| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa schimbi parola la yahoo mail.
Dau funda
Va rog

Răspuns Câştigător
| dianaBanana a răspuns:

Logic, odata c schimbarea parolei mess-ului se va schimba automat si parola de la yahoo mailwinking insa se vor "sterge" tt mailurile curente de pe parola aia {funda?}

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Uite aici un tutorial foarte simplu, doar cativa pasi si gata:
www.tutorialepc.ro/cum-schimb-parola-la-id-ul-de-messenger.html

| mymy a răspuns:

Pai e aceeaci cu cea de la messenger dar ma rog intri pe adresa ta de mail si dai la acout info si la schimbare parola si acolo poti