| pirpirpir a întrebat:

Prieteni mereu cand pornesc pc-ul imi apare eroare de la run dll ceva gen,, background conduit, users/app data".etc
Acest lucru imi aparea mereu cand porneam pc-ul dar de 2 ori am vazut pe youtube cum se face sa scap de aceasta eroare si acum nu imi mai apare de 2 ori, imi apare odata. Apoi am intrat pe youtube si am vazut pe cineva care intra la task scheduler library si stergea,, BackgroundContainer" iar eu am facut la fel ca el dar tot imi apare. Aceasta eroare reprezinta ceva grav? Am windows 7 ultimate cu 32 bits.
D-au funda.

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Imi pare mai mult o eroare de windows, nu a pc-ului.nu e grav.