| RalucaFee a întrebat:

Primisem o data un fisier si imi punea niste intrebari iar la sfarsit imi spunea bye-bye si imi restarta calculatorul. Vreau sa-l iau si sa le fac o farsa prietenilor mei ...cine stie cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| decodesky a răspuns:

:) m-am uitat putin pe google pentru tine ca nu e chiar usor sa il gasesti daca nu sti ce sa cauti. nu l-am editat in fine. click aici pentru download: http://www.sendspace.com/file/foygmq dai click jos unde scrie "Click here to start download from sendspace" dai click pe fisierul script1.vbs si edit acolo iti editezi tu mesajele care vrei si unde scrie 360 pui timpu care vrei;) FILE>save si ii dai dublu click;) simplu.

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Nici nu cred ca mai sunt persoane care mai cred in scriptul ala. Se poate opri foarte usor, fara sa apuce sa restarteze PC-ul.