| superman a întrebat:

Primiti raspunsul rapid de la profesionisti http://probleme-pc-internet.bestforumlife.com/.succes!

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Şi care e întrebarea? Frumos să faci reclamă la un forum care are aprox. cel mult 7 mesaje, nu? raised eyebrows

| Laura a răspuns:

Nu, dar mai mult ca sigur e un forum de care mâine te plictiseşti. Şi nu ştiu dacă ti-ai dat seama, dar TPU e un site la care se răspunde la întrebări, şi tu faci reclamă altui site?

| superman explică:

Si care e problema
crezi ca toate forumurile au inceput cu 100 de utilizatori si 1000 de mesaje

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac reclama raspund la o intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare. am si eu o problema...nu am sunet la pc.si nici driverele nu le mai am... ce pot face?