| RaZvaNNeL a întrebat:

Problema.Am cumparat un card reader universal si cand am bagat in micro sd in el imi dadea sa-l formatez.L-am formatat..si cand l-am bagat in telefon n-a mai mers deloc.Imi aparea ca si cand nu aveam card.Bun..am cumparat alt card micro sdhc Verbatim de 4gb si acum l-am bagat in reader..cand am copiat ceva s-a blocat pc.I-am dat restart si acum daca bag readeru cu cardul nou tot asa imi da ca inainte sa-l formatez.Ce dracu sa fac?

2 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Incearca sa il formatezi fara sa ai cardul in el, daca nu se poate decat cu cardul in cititor dai format asa de stricat oricum nu are cum sa iti strice cardurile ceva devine incompatibil cu telefonul tau. Dupa formatare poti sa introduci fisiere pe card?

| RaZvaNNeL explică (pentru UnCorpSanatos):

Nu.Dupa aia nu-l mai citeste.