| Kirasen a întrebat:

Problema cu internetul.Primele 2-4 luni de cand am facut contractul cu firma internetul mergea foarte bine...DAR de vreo 4 saptamani merge ca inainte DOAR seara de la 22 pana dimineata pe la 8-9. Poate cineva sa ma lumineze?
Ofer funda!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

E încărcată rețeaua, de asta îți funcționează lent internetul.Probabil că nu aveau așa mulți utilizatori în momentul în care ai încheiat contractul sau în ultimele 4 luni.Dar nu exclud ceva virus prin calculator care îți limitează banda de internet sau mai rău îți limitează manda de internet trimițând date din calculatorul tău.Fă o scanare anvirus cu sistemul de operare inactiv și vezi ce gasești.
Antiviruși recomandați:
Avira rescue sistem
Kaspesky rescue cd.
amândouă rulează de pe un cd butat direct.
Succes

| Kirasen explică (pentru DeyCj):

Cum adica cu,, sintemul inactiv''?
Trebuie sa fac un CD cu antivirusul sau ce? Ca am scanat cu Avira si nu am gasit nimic.
Multumesc!

| DeyCj a răspuns (pentru Kirasen):

Da, butat antivirusul de pe cd. Dacă nu găsește nimic am nevoie să îmi spui ce sistem de operare folosești asta ca să îți pot oferi asistență. Succes

| Kirasen explică (pentru DeyCj):

S-a rezolvat merci mult!