| DiDi a întrebat:

Problema cu statusul de la messenger!

De la o vreme, am observat ca se blocheaza timp de 5-6 secunde YM cand intru, si de multe ori, chiar nu se schimba statusul. Nu stiu care e problema sau ce e de facut, asa ca as avea nevoie de putin help!

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu cauta alt mess. laughing
tuturor ne merge prost messul in perioada asta. e stricat nu stiu ce are dar functioneaza aiurea.
asa-i daca-i un serviciu gratuit. laughing

| pappy18 a răspuns:

Nu e bun messu sau iti face figuri din cauza ca poate si pc tau lucreaza merge mai greu dar in general trebuie sa kauti alt mess

| DeeeaA a răspuns:

Virusi cumva?
sh mie imi mai facea figuri sad
da nu mai are nimic de cand i-am eliminat