| DenisIonut01 a întrebat:

Problema yotube/waterfox(mozilla firefox)

Cand dau full screen ramane imaginea blocata

am incercat sa dezinstalez si sa instalez flashplayer-ul dar degeaba, pe internet explorer nu imi face probleme. Configurari la waterfox am activat doar folosirea placi video 3g si 2g din abbout:config

2 răspunsuri:
| Stel1sTu a răspuns:

Ti se face imaginea neagra?
Daca da, dai click dreapta pe video >settings...>si debifezi "Enable hardware acceleration".

| DenisIonut01 explică (pentru Stel1sTu):

Dap merge acum dar daca dau full hd merge in urma, si am un laptop suficient de bun sa imi redea full hd am si incercat 4k cand mergea si reda si 4k