| stangaionut a întrebat:

Problema youtube cand intru sa vad un clip mi se tot blocheaza la cate 3 min si am incercat sa descarc adobe flash player si cand sa-i dau download imi zice ca browserul meu il are isntalat ce problema are youtub?

Răspuns Câştigător
| evelina_3448 a răspuns:

Si mie m-i s-a intamplat.cred ca sunt doua motive: 1. nu ai mai intrat de mult pe you tube. 2.este prea incarcat cu informatii... funda?

4 răspunsuri:
| FlorianPop a răspuns:

Poate fi viteza la net! Dar recomand speedbit video accelerator! Poftim si link aici : http://download.speedbit.com/va32.exe

| InsaneDoll a răspuns:

Cred ca trebuie sa lasi sa se incarce videoclipu`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii punctul care iti arata unde ai ajuns cu clipul? este o linie mai deschisa care merge mai repede.Las-o sa ajunga pana la capat si poate o sa mearga. daca nu, alta solutie mu mai este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza ''SopCast'' si ''flash_player''