| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Probleme cu HDD-ul sau cel putin asa cred, ar putea fi si o eroare de la windows?!

Imi tot schimba aiurea spatiul liber pe care-l am, de exemplu acum doua zile cand l-am stins mai aveam vreo 300 MB, desi sunt sigur ca trebuia sa am mai mult, apoi cand l-am aprins ieri am avut vreo 11 GB liberi, astazi cand l-am aprins 4 GB... Toate astea fara sa mai descarc ceva sau sa mai sterg ceva din el, unde naiba-i problema?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa ai un virus. Incearca cu un antivirus online: http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Salontanul):

Am scanat de mult, e curat... Desi s-ar putea sa nu-l detecteze, nu exclud prezenta unui virus

| Salontanul a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Defectiunea HDD-ului nu poate fi. Incearca si cu alti antivirusi sau antimalware.
Pentru antimalware: https://www.malwarebytes.org/....../lp/sem/5/
Ia varianta free care te tine 14 zile.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Salontanul):

laughing)) culmea, pe asta il am si am si bitdefender...

oricum mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut problema asta cativa ani pe laptop. Reinstalam windows, scanam cu 3 antivirusuri diferite si nu imi arata nimic. Sunt curios daca stie cineva de la ce e

| Th3AbSinTh3 explică (pentru anonim_4396):

Si ai rezolvat ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Dupa multi ani a disparut de la sine, nu am observat sa mai faca 13 14 memoria. De la ce, naiba stie