| katy0098 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati? De ce nu merge sa vad pozele pe facebook? Dau click pe ele dar se vede negru si nu apare poza. Funda

2 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Nu se incarca, asta e problema. Da un refresh, inchide si deschide din nou browserul, schimba-l eventual daca nu esti multumit/-a de el. De asemenea, poate rulezi prea multe aplicatii in acelasi timp. Mai taie din ele happy
Sanatate!

| Ficzi_Adalbert_1980 a răspuns:

Da cauta setari si dupa mod de securitate si debifeaza unde scrie htts