| Dumitrescu_Marin_1957 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati sa imi instalez web camera (creative vf-0050) pe xp.Va multumesc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. cauti driverul
2. dai setup si il instalezi;
3. cand iti cere sau la sfarsit conectezi si camera in portul USB.
Daca o conectezi de la inceput nu iti va merge!

| Dumitrescu_Marin_1957 explică (pentru anonim_4396):

Driveru este web cam creative vf-0050 port USB

Răspuns utilizator avertizat
| myruna2012 a răspuns:

Da nu trebuie sa instalezi camera...

Doar o pui la computer si daca vrei de exemplu sa te vezi cu ea pe mess o instalezi in mess.

Ex: Daca cineva iti da invitatie sa va vedeti pe camera iti apare un mesaj la care trebuie sa dai ''yes'' si atat.

Si pe skipe la fel, oriunde.

| anonim_4396 a răspuns (pentru myruna2012):

Cum naiba sa instaleze un web-cam in mess? Trebuie instalata in sistemul de operare si abia dupa ce este instalat driverul acolo si poate fi vazuta la scan & camera wizard, poate fi folosita in messenger.

| myruna2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, este simplu sa o instaleze, trebuie sa astepte la ceva si dea yes si gata.
Eu am crezut ca se refera la altceva.

| Dumitrescu_Marin_1957 explică:

Este o camera video pentru pc si nu am driveru