| AdrianCuc a întrebat:

Radio Online Nou, cu promovare, Cauta DJ. Conditii: sa aiba peste 16 ani, Sa aiba experienta, sa stie sa foloseasca SAM, sa aiba microfon bunicel (la care sa se auda bine), dictie si o voce placuta.

Genuri muzicale: orice in afara de manele.

Cine este interesat este rugat sa ne contacteze la id de mess: MuzicaGratis_Radio

3 răspunsuri:
| GeorgeH17 a răspuns:

Caut dj pentru radio, fara prea multa experietna, sa cunoasca sam brocaster, sa poata sa aduca cati mai multi ascultatorii. Totul este bine pus la punct. Intrati in emisie si gata.
e-mail: admin@playcat.tk
Y! m: hapenciuc_george@yahoo.com
www.playcat.tk

| dany05gug a răspuns:

Www.pgz.ro/forum are radio www.pgz.ro/radio cauta dj sau ma gasesti la id mess sau skype suport_pgz o zi buna te asteptam cu drag