| RappMusicc a întrebat:

Raspuns urgent!
1) Am o carcasa de iPhone 4 din silicon tare si intr-o zi l-am scapat pe coltul drept si avea carcasa aia si nu a patit nimic. Astazi mi-a cazut de pe scaun cand incercam sa ma filmez pe parchet si nu a patit nimic ca avea carcasa. Credeti ca a patit ceva prin interior?

2)Inca ceva am iPhone 4 si daca lovesc acolo in spate la difuzorul acela care se aude cand vorbesti la telefon cu palma usor aude ceva dar daca il zdruncin nu. Am incercat asta la 2 iphone 4 si la un iphone 5! De ce se aude chestia aia? Credeti ca se misca plasa?

2 răspunsuri:
| Atheea a răspuns:

Incearca sa nu il mai scapi / daca avea carcasa e posibil sa fi fost suficient pentru ai proteja interiorul/ dar ai grija pe viitor... ulciorul nu merge de multe ori la baltawinking

| RappMusicc explică (pentru Atheea):

Ms! Dar de ce se aude zgomotul ala la orice iphone? Asa se aude si la 5 si la 4