| BBiiiaa a întrebat:

Recent mi-am instalat un Photoshop CS5 dar nu prea știu cum sa îl folosesc. Ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| dalibor a răspuns:

Cauta tutoriale pe you tube eu stiu sa il folosesc deestul de bine pe cs4

3 răspunsuri:
| Cătălinaa12 a răspuns:

surprise. Ai reusit sa il instalezi? Da-mi linkul de unde l-ai luat! Il vreau si eu! Da-mi linkul si iti zic cum sa-l folosesti!

| zuzules a răspuns:

Photoshop cs5 nu este deloc dificil! eu am invatat singura sa fac o goaza de chestii in el! si nu din tutoriale!
poti cauta pe youtube daca vei tutoiale photoshop cs5!happy

| BBiiiaa explică:

Pai am pus o întrebare pe TPU și de acolo am luat adresele.