| Gerrard88 a întrebat:

Recent mi-am schimbat Id-ul si acum pe noul Id nu primesc nici un e-mail, ma inregistrez pe jocuri, site-uri, fecebook, toate imi spun ca "un email a fost transmis la adresa.....pentru validarea contului" dar eu nu primesc nimic.De ce?

2 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Verifica daca ai scris bine mailul sau fa-ti alt cont pentru fiecare jocuri, siteu-ri facebook.din ce stiu poate ca ai scris gresit nu ti se aproba

| piTikku a răspuns:

Asa am patit si eu, si nici eu nu stiu dela ce este. am facut conturi pe anumite site-uri, si imi spun sa activez contul depe e-mail, si eu nu primesc niciun e-mail.