| RangerRoger a întrebat:

Recomandare căști on-ear/over-ear până în 350 de lei?
Aștept recomandări.
Cerințe: să aibă sunet bun, bass puternic.
Aștept răspuns cu orice firmă de căști. Orice recomandare de căști este bine venită.

9 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Https://www.avstore.ro/casti-hi-fi/audio-technica-ath-avc500/
Astea sunt cu fir, daca vrei wireless sa le bata la calitate cred ca trebuie sa cheltuiesti macar de vreo 10 ori mai mult.
Transmisia wireless are destule limitari pe partea de calitate.Are in schimb alte avantaje.

| RangerRoger explică (pentru KovacsB):

Mulțumesc! Da într-adevăr ai dreptate, nu m-am gândit la diferența asta. Îmi dau seama că cele wireless sunt mai scumpe deoarece depun mai mult efort pe partea electronică deoarece sunt pe baterie și nu pe sursa directă a curentului prin cablu.
Oricum o să țin cont și de perechea aceasta de căști, mai ales că e de pe avstore.

| ninuku a răspuns:

Iti recomand SOMIC G941 SURROUND 7.1 SUNT FOARTE BUNE BASS FOARTE PUTERNIC, eu le am de vreo 3 ani si merg foarte bine, poti asculta muzica si fara sa le pui la urechi are un sunet foarte tare si clar.
https://www.emag.ro/......D4L3ZYBBM/

| RangerRoger explică (pentru ninuku):

Mulțumesc frumos! M-am uitat puțin peste specificați într-adevăr are specificații foarte bune și îmi dau seama de calitatea lor, mai ales că le ai de 3 ani, e foarte important acest lucru. O să trec pe listă și aceste căști.

| RangerRoger explică:

Fake? Nici chiar așa laughing de jucărie poate happy
E frumos să mai facem și câte o glumă