| Milanezull a întrebat:

REPEDE! Vreau sa decupez niste portiuni dintr-o melodie! Si nu stiu cum Add me: stef_just_4fun@yahoo.com, va dau funda tot ce vreti dar repede!

Răspuns Câştigător
| Bubulin4ik a răspuns:

Http://www.mp3cut.ru/
Bafta!:*
fundita:P

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Îți recomand Sony Vegas.

E cel mai bun.

| tr3ig a răspuns:

Daca erai fata ti-as fi cerut o bucata de copan de "pasarica" fragedawinking,

foloseste asta Sony.Sound.Forge.Pro este foarte bun, are tot ce iti trebuie, numai sa stii tu sa lucrezi cu elwinking bafta

| AleDia a răspuns:

Buna! Incearca cu Windows Movie Market.Este foarte simplu. Uita-te pe youtube sunt si tutoriale.
S-au daca vrei mai complicat si te pricepi incearca cu Sony Vegas sau Adobe After Effect.Dar cu Movie Market este usor si rapid. Sper ca te-am ajutat.