| vladvlad23 a întrebat:

Repet intrebarea deoarece ati inteles total gresit. Cum pot sa fac ceva de genul acesta : http://img94.imageshack.us/img94/3379/2222mu.png? Vreau UN TUTORIAL. Imi imaginam ca in photoshop. E logic

Răspuns Câştigător
| ?????? a răspuns:

Pai da in PhotoShop dar nu e greu...cauta pe net "Cum sa fac semnatur in photoshop" si de acolo pornesti sa faci chestii din astea pentru forum. Baftawinking

2 răspunsuri:
| Tr3iii a răspuns:

Pai poti si pe paint, mai simplu.Trebuie sa faci asta: Prim data apesi pe butonul ala in forma de patrat cu colturile rotunjite si faci forma, dupa care iei linia si tragi o linie peste forma(linia sa fie un pic mai jos), apoi iei galestusa si umpli cu gri mai inchis acolo unde ai pus linia si gri mai deschis unde ai lasat gol, apoi deschizi alt paint, pui pe paint poza care miai aratat-o si copii doar flacara aia(ii dai copy dupa ce ai inserat-o)apoi dai paste pepaintul anterior, apoi dai copy si la scrisul ala si dai paste pe paintul lucrat.Succes,sper ca ai inteles. Funda?big grin

| 4freedom a răspuns:

Vezi dacă ce găsești aici îți este de folos:
http://www.youtube.com/watch?v=VG23RRan_M4