| Cristian2003 a întrebat:

Replica i phone este cam la fel de buna si are abb store?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Inebunesc cand aud de replicile astea. Sa le iei si sa le arunci, si nici de asta nu sunt bune. Daca nu iti permiti unul, ia ceva cu android, nu da banii pe replici sau alte prostii. Nu, nu este nici macar pe aproape, este simplu, incomparabil. Si nu, nu are nici un appstore, cel mult sa fie o clona proasta cu un cpu mtk si sa fie un soi de playstore acolo, dar asta in cel mai bun caz posibil.

| ombladon a răspuns:

Da,este la fel de buna ca o cizma gaurita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Replicile la telefon sunt niste glume proaste... e ca si cum ai cumpara unui copil un telefon de jucarie.

Si ce e aia abb store?

| al3xander a răspuns:

Replica la iPhone este un telefon cu o versiune de Android modificata in asa fel incat sa para ca este iOS. nu, nu are AppStore si este o chinezarie de proasta calitate, nu iti recomand asa ceva. cum zicea si "sltlp" mai bine iti cumperi un telefon decent cu Android in loc de o porcarie.

| SonicAndrei a răspuns:

Nici vorbă. Am și eu o replică de iPhone 4, acum îl țin doar de decor. Cred că m-a ținut 2 luni, după care nici nu s-a mai încărcat (oricum touchscreen-ul mergea prost, bateria ținea maxim o zi dacă nu îl foloseam, nu avea WiFi, nu puteam face prea multe cu el). Nu îți recomand nici iPhone 4 orignal, dar replica?!