| LisaJulie a întrebat:

Rog raspunsuri rapide! Cum aflu ce a accesat o persoana în modul incognito?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu afli.
Tocmai de asta exista modul incognito

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Am înțeles ca exista programe pe care poți vedea sau asta era valabil numai pe Windows 8 sau 9

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Persoana respectiva este minora și de asta vreau sa știu pe ce se uita

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Istoricul in sine nu îl poți vedea, poate niste domenii pentru care a rezolvat cache ul browserul cu ti s-a descris mai jos.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu poți să afli, nu ai cum

| LisaJulie explică:

Tocmai am aflat ca pot afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,exista o metoda, te duci la firma la care platesti netul si le spui ca ai nevoie de istoric, ei sunt singurii care pot vedea ce faci tu pe net, chiar si in incognito.Alta metoda nu este.

| LisaJulie explică (pentru anonim_4396):

Este vorba de o ruda minora! Nu are nici măcar 16 ani și nu am încredere în ea pe rețelele de socializare! Părinții ei sunt plecați

| LisaJulie explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc mult!

| simplaexsistenta a răspuns:

Search for Command Prompt. Right-click on the first Command Prompt option and select Run as administrator. Type ipconfig/displaydns in the CMD window and press the Enter key. You will immediately see the list of domains visited on all your browsers, including ones on incognito mode.

| simplaexsistenta a răspuns (pentru simplaexsistenta):

Sper ca nu-i problema ca e in engleza

| RotaruAngelo a răspuns:

Lasă fata sa se uite la ce vrea, ca toți faceam asa sa ne ascundem de părinți doar daca vorbește cu oameni aiurea

| LisaJulie explică (pentru RotaruAngelo):

Vorbeste cu un necunoscut, nu am de gand sa o las!