| SofiaTeodorescu a întrebat:

Routerul digi are doar becul power aprins si cateodata wan care sa fie problema? Factura e platita. azi nu a mers nici sa trimit mesaje si nici datele mobile nu au mets foarte bine

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Scoate-l din priza, iar dupa un minut baga-l din nou.
In cca. inca un minut, routerul va trebui sa fie resetat, sa functioneze.
Daca nu, suna la deranjamente Digi!

| anonimg a răspuns:

Când apar probleme suni la Digi. Poate că firul a fost rupt. Ei pot verifica și repara orice problemă.
Dacă este din cauza ta, costul intervenției pe factura viitoare va fi destul de mic. Dacă este din cauza lor, atunci nu vei plăti nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| IamJoKeR a răspuns:

Deranjează-i și sună-i să vină să-ți remedieze problema dacă tot ai factura plătită la zi.