| b06dan1x7 a întrebat:

Sa cumpar sa nu cumpar:http://www.debo.ro/palit-gtx550-ti-1024mb-pci-e-2xdvi-hd mi.html

imi e frica pentru ca nu am mai comandat niciodata de pe debo.ro
si nu prea stiu daca e un site asa de cautat ca si emag(eu de acolo fac cumparaturi)

ce credeti debo.ro e un site bun sau nu(argumenta-ti va rog) dau fundulitza

2 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Nu va uitat la placile video ca sunt de 1 giga happy uitati-va si pe cat lucreaza inainte sa dati un ban. Este ca la vila: degeaba ai 20 de camere daca tu folosesti doar 1 in fiecare zi. Asa si la placile video, are ea 1024 dar uitate pe cat lucreaza: 192 happy

| yoyo5678 a răspuns:

Da e bun