| b06dan1x7 a întrebat:

Sa cumpar sa nu cumpar:http://www.debo.ro/palit-gtx550-ti-1024mb-pci-e-2xdvi-hd mi.html

imi e frica pentru ca nu am mai comandat niciodata de pe debo.ro (iar din cate vad eu au preturi exceptional de bune.)
si nu prea stiu daca e un site asa de cautat ca si emag(eu de acolo fac cumparaturi)

ce credeti debo.ro e un site bun sau nu(argumenta-ti va rog) dau fundulitza

2 răspunsuri:
| laurson2m a răspuns:

De pe debo au preturi bune dar ti-as garanta ca eMAG e o adresa buna dar placa este buna

| dmrtr a răspuns:

Eu nu am mai auzit in viata mea despre acest site si nu as cumapara de pe el sincer.(nu stii cat de incredere sunt)
cauta si tu de pe siteuri cunoscute si de incredere
si eu tot de pe emag.ro fac unele cumparaturi
bafta la gasit ce vrei sa iti cumperi!