| andrayouFrumygirl a întrebat:

Sal, aș vrea să dedescarc o aplicație cu care as putea sa îmi schimb meniul și își schimbă forma aplicatiile...

3 răspunsuri:
| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Daca ai android intra in google play si scrie teme.O sa gasesti cateva aplicatii de genul.(de exemplu :Beautiful Theme)

Răspuns utilizator avertizat
| Raul67 a răspuns:

O astfel de aplicatie este Winsows 8 launcher, care iti poate edita iconurile aplicatiilor si altor meniuri dupa ce culori sau iconuri vrei tu si este de pe Magazin Play(gratuita, dar daca vrei poti sa iti iei versiunea cu bani).