| danytkd a întrebat:

Sal,am o intrebare daca cumpar o tableta are internet gratuit sau trebuie sa platesc lunar internetul..ms

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Dacă are Wifi şi găseşti reţele ne parolate atunci e gratis dar altfel numai cu abonament sau cartelă de internet pre pay(vezi ofertele de la cosmote şi Vodafone pentru detalii, că ei îs cei mai buni la internet boardband de pe piaţă) Suuces

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa platesti sau te conectezi prin wireless thinking

| Niiiicu a răspuns:

E gratis doar daca folosesti wireles

| codrinstefan2103 a răspuns:

Salut, depinde de serviciul pe care-l folosești. De exemplu dacă-ți cumperi o tabletă care are 3G vei fi nevoit să-ți cumperi o cartelă prepay de la Orange sau Vodafone pentru a te putea folosi de internet și vei avea un trafic în funcție de opțiunea pe care o alegi. Dacă ai un router wireless în casă, net-ul nu te va costa nimic că oricum are tableta wireless. Altă metodă ar fi prin hotspoturile din oraș unde ai wireless gratis sau să te folosești de telefonul mobil drept modem.

| pwp a răspuns:

Trebuie sa platesti...nu e asa..mocca big grin