| Axys a întrebat:

SAl!
am o mica problema nu imi inscriptioneaza sidiurile pc am pus dvd la pc si nu a mers si am incercat si cu un cd rom nici asa n-a mers folosesc programul Nero StartSmart! as vrea sami explicaticu exactitate de la ce o si ca eu am ambele cd rom si dvd rom sunt bune dar nu inteleg deloc dc nu imi functioneaza corect de la ce poate fi?
din bios ori de la acest program si ma chinui de geaba cu Dvd romul si dc romul ori pe ambele nu le suporta placa de baza sad ce sa fac am plina memoria cu sute si mi de poze si dorsc fac ceva sami merg ca inainte multumesc!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

S-a stricat inscriptorul dvd, de aceia nu poti scrie nimic! Trebuie sa-l schimbi! Bafta!