| kenNNzorFTW a întrebat:

Sal, am, o problema cu pc-ul de ceva timp a inceput sa se miste nasol rau de tot, si nu stiu ce sa ii mai fac, google chrome-ul a inceput sa isi dezactiveze singur extensiile, youtub-ul nu prea mai merge..se blocheaza des.un joc nici numai merge..care mergea perfect inainte. task manageru` s-a dus si ala, steamu` numai merge..nu stiu ce sa ii mai fac, o fi din cauza ca numai am antivirus?

Răspuns Câştigător
| kHaLiF a răspuns:

Da, din aceasta cauza
ai nevoie de reinstalarea windows-ului pentru ca ai cu siguranta sute sau mii de fisiere virusate
daca e partitionat hard-ul, atunci mai ai o sansa sa recuperezi o parte din fisiere dar asta dupa ce iti pui windows din nou, pui antivirus chiar si free e bun decat deloc

succes