| NicuGandac a întrebat:

Sal am si eu o problema cu mesu imi tot zice ca nu ma poate conecta deoarece nu sunt conectat la net dc si cum o rezolv plz funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clik sus pe messenger, connection preference, internet connection si schimba acolo pune dial up sau broadband

| jeffdragos a răspuns:

Scoate cablu de la net autentificate pe mess si o sati arate ca nu esti conectat la internet apoi conecteaza din nou cablu de net in computer si autentificate din nou (asa mi-a aparut si mie pe computer si asa l-am facut sper ca te-am ajutathappy )

| MsSaytek a răspuns:

dai sus la messenger, connections preferences, dk e setat la connect directly to the internet dai ok dk nu bifezi acolo si merge(apply.ok) ca am mai patit si eu.alta solutie este reinstal