| chervase a întrebat:

Sal am un laptop ASUS și de la un timp nu mai apare nimica pe ecran el se aprinde dar nu apare nimica pe ecran nu mai apare aia cu Asus dar el se aude ca porneste e de la windows sau placa video sau ce are crying ast raspunsuri

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Placa video e gata. Dacă e una dedicată temporar poți folosi pe cea on board, asta până îl duci în service să schimbe placavideo dedicată. Dacă e on board atunci trebuie înlocuită placa de bază. Succes

| chervase explică (pentru DeyCj):

Ma placa video e buna faza e k laptopul se arpinde dar cateodata nu apare nimica pe ecran si cateodata merge crying((((((((((((((((((((((((

| chervase explică:

Astept raspunsuri repede big grin