| alexxis0712 a întrebat:

Sal.Cand aprind pcu scoate un tiuit care tine vreo 2 secunde dispare apoi iar apare...Am auzit ca ar putea fi de la Ram am 2 memorii de 2 gb. Am scos una din ele si am ramas cu 2gb si acu se aprinde pcu...Ce pot face sa mearga cu ambele memorii? Am incercat s-o curat pe aia care am scos`o si s-o bag la loc dar cand o pun tiuie. tot fara ea merge. crying

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Faci cateva matanii, dupa care te duci si-ti cumperi alta!

| miTzuliK93 a răspuns:

Posibil ca a 2-a placuta sa nu aiba aceeasi frecventa ca cea originala. Sau asa l-ai cumparat, cu ambele placute de RAM pe el?

| MozZatY a răspuns:

Salut, inverseaza-le in sloturi. daca nici asa nu merge, alta placuta happy dar inainte sa-ti cumperi alta, poate gasesti una de imprumut la un prieten sa nu dai banii degeaba happy PS, vezi sa fie de aceeasi frecventa