| octha a întrebat:

Sal.cine imi spune cum sa aflu ce plaa de sunet am, si ce driver de sunet trebuie sa instalez la pc? evitati ideile cu dxdiag in run ca numi arata.scz de categorie e mai cautata.rog urgent
ps:pcul nu-i nou, nu mai are manualul si placa de sunet e incorporata pe placa de baza

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Da-mi la privat id-ul de mess si iti rezolv eu problema!

| bobozzz a răspuns:

De everest ai auzit vreodata? si de cele mai multe ori companiile ce fac placile dr baza au posibilitatea de a iti "cauta" ele driverele si a ti le instala.

| octha explică (pentru bobozzz):

Noroc ca ai auzit tu de everest si de celelalte companii care iti acuta driverele singure...am incercat si cu everestul, dar nu e bun pentru ca nu iti arata tot timpul tot ce ai pe placa de baza.dar nah. oricum mersi ca te-ai trudit sa-mi raspunzi...