| asdaf a întrebat:

Sal; cum se numeste trainerul acela pentru nfs most wanted in care iti cresc banii si bounty la 999 999?

4 răspunsuri:
| bogdanel7 a răspuns:

Scrie si tu pe Goagal ca nu e greu: NFS MW money trainer. Sau nu stii ENGRISH? laughing

| illegal07 a răspuns:

Http://www.gamershell.com/download_11648.shtml uite aici trainar cu tot ce vrei

| teo546 a răspuns:

Ma poate ajuta cineva sa folosesc un trainerul pentu nfsmw?

| asdaf explică (pentru teo546):

Intrii in trainer, pe urma in joc, si acolo la trainer o sa iti apara:
F1-money.
F2-infinite...(le-am pus la nimereala, nu mai stiu cum sunt)
si cand te joci apesi pe tastele alea