| Dumitru_Calimandruc_1987 a întrebat:

Sal.de ce unele site-uri nu mai merg? ex: saitul celor de la UPC

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Datorita cresterii exponentiale a userilor unor site-uri intr-un timp foarte scurt, exista sansa unui ''crash''. Site-urile nu dispar, pur si simplu nu pot face fata si atunci ''cad'' pentru o anumita perioada.

3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Poate sa fie o problema tehnica si ei incearca sa il repare, si nu permite nimanui sa intre, temporar
Toate cele bune

| Dumitru_Calimandruc_1987 explică (pentru HardCore7750):

E problema de la pc-ul meu.estia de la internet mi au zis ca nu e problema de la ei si ca saitul este functional.ai idee ce pot sa fac?

| HardCore7750 a răspuns (pentru Dumitru_Calimandruc_1987):

Incearca sa stergi memoria cache din browser