| xt9000 a întrebat:

Sal la toti.imi spuneti va rog cum pot sa instalez cydia pe ipod touch 4th. alta problema ar fi ca nu stiu daca are garantie ca l-am primit din america cand mi-a venit matusamea de acolo si sa intors in america. e unu de 8g si l-am primit sigilat in cutia asta http://www.google.ro/......tp?/imgres

n-am aruncat nimic din ea si daca e un cod sau ceva de gdu imi ziceti unde

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cauta pe youtube. ai grija, daca ai deja ios5 nu se prea poate. Daca ai orice 4. x se poate. Si memodele de instalare sunt la fel pentru orice dispozitiv iceva. Asa ca dacaa i-a mers lu unu pe iphone iti va merrge si tia. Asa ca virgula cauta pe google cum se face pe iphone sau orice altceva, si cu versiunea ta de soft