| eldiavolo66 a întrebat:

Sal, mi-am cumparat de curand un samsung GT-C 6712 si as vrea sa-mi downloadez cv aplicatii cum ar fi, teme, jocuri etc...

ma poate ajuta cineva cu o adresa?

4 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Zedge.net
Mobicious.com
Mobiles24.com
Cellsea.com
Myxer.com
Tonebee.com

| SuntUnCartof a răspuns:

Dap stiu eu un site se numeste www.mobile9.com sunt tari chestiile de acolo sunt de toate ^_^
sper ca te-am ajutat

| Here4u a răspuns:

Iata cateva site-uri:
Zedge.net
Mobicious.com
Mobiles24.com
Cellsea.com
Myxer.com
Tonebee.com
Sau pur si simplu scrii: download jocuri/teme/ sau ce vrei tu!

Mult succes! Funda?happy

| MissConiac a răspuns:

Pai fiind un Samsung ar trebui sa ai Google Market sau cum e noua denumire Play Market. De aici poti sa faci download la tot ce vrei sunt chestii si cu plata fi fara palta. In cazul in care nu ai acest market pe telefon atunci poti sa il descarici pe calculator sau laptop si prin cablu USB poti sa il pui pe telefon.