| narcys a întrebat:

Sal mi-am luat si eu un adaptator de bluetooth astazi dar nu vad nici un loc unde sa il pun si nu stiu ce sa fac.Ma puteti ajuta si pe mine va rog.

Răspuns Câştigător
| 非有神论者 a răspuns:

Dupa cum au zis si ceilalti, trebuie sa il bagi intr-un port usb.
Atentie! De obicei trebuie sa instalezi driver-ul de pe cd inainte de a introduce adaptorul bluetooth in USB.
vezi in poza cum arata portul usb
http://upload.wikimedia.org/......t_Port.jpg

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Se baga in portul usb si apoi ar trebui sa-l instaleze pc-ul daca nu ai un cd cu drivere pentru el si il instalezi cu cdul si asta este.

| costymaximus a răspuns:

In portul usb il introduci.

| mersifrumos a răspuns:

In USB cu siguranta.