| anonim_4396 a întrebat:

sper ca am postat unde trebuie, imi spuneti si mie va rog cum trimit mesaje pe twitter.nu private...mesaje sa apara la toti. ca am vazut ca merge, va rog ajutati-ma ca nu stiubig grinfunda

Răspuns Câştigător
| Teils a răspuns:

Buna! Cand o sa te loghezi pe cont o sa ai o casuta ca asta de pe TPU, unde lasi un mesaj. Acolo scrii ce ai de scris si gata, prieteni dai vor vedea mesaj`ul tau lasat pe WALL happy

2 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Pana cand nu-ti pui banii sa lucreze pentru tine, vei lucra tu pentru bani. Mai insista ca ai sa gasesti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Impusca'te